Ring 18 k guld diamanter
2014-11-10
276421
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18 k guld, åttkantslipade diamanter, carréslipade blå stenar, 1920/30-tal, ringstorlek ca 16 mm
Blå stenar med slitage, hack