Madeleine Pyk litografi
2014-11-09
276416
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Komposition, signerad M Pyk, numrerad 139/275, färglitografi, ca 34x26 cm