Bengt Orup färgträsnitt
2014-11-09
276394
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORUP, Bengt (1916-1996): Komposition, signerad och numrerad Orup 21/25, färgträsnitt, 19,5x32,5 cm