Pall gustaviansk stil
2014-11-09
276348
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PALL, gustaviansk stil, 1900-tal, bronserad, dekor av fleuroner, lös sits, höjd ca 44, 44x42 cm
Proveniens: Wifsta herrgård
Slitage