Cabaret Japan 17/1800-tal
2014-11-09
276344
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CABARET, 5 dlr., porslin, Japan, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, järnrött och grönt med gulddetaljer, längd 18,5, diameter uppställda ca 33 cm
Mittenfatet saknas, nagg och slitage. En lagad