Pokal cloisonné
2014-11-09
276341
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
POKAL, cloisonné, Kina, 1900-talets första hälft, höjd 28 cm
Retuscherade slagskador