Kakemon Kina 1900-talets början
2014-11-09
276322
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KAKEMON, Kina, 1900-talets början, föreställande rovfågel på klippa, gouache på papper, 134x53 cm
Veck, skador