Carl Abraham Rothsten oljemålning
2014-11-09
276223
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROTHSTEN, Carl Abraham (1826-1877): Insjölandskap med hus, signerad och daterad 1870, olja på pannå, ca 20x28 cm