Peder Duke oljemålning Ljusglimtar
2014-11-08
276213
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DUKE, Peder (1938-2003): "Ljusglimtar", signerad och daterad á tergo Peder Duke 2002, olja på duk, 86x82 cm