Peter Dahl litografier
2014-11-08
276187
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934):(4) ur Fredmans Epistlar, färglitografier, signerade Peter Dahl, 42x58 resp 28x42 cm ett oramat blad med bladmått 47x63 cm