Martin Wickström objekt

Martin Wickström objekt
Martin Wickström objekt
Martin Wickström objekt
Martin Wickström objekt
Martin Wickström objekt
Martin Wickström objekt
Martin Wickström objekt
Martin Wickström objekt
Martin Wickström objekt
Martin Wickström objekt
Martin Wickström objekt
Martin Wickström objekt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

WICKSTRÖM Martin (född 1957): "Cuernevaca Guns", signerad och daterad Martin Wickström 1990 samt med monogram, elektrifierat väggobjekt, ca 34x42,5x30,5 cm

Slitage

276177

2014-11-13