Frans Wilhelm Odelmark akvarell
2014-11-08
276176
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937):Insjölandskap med brygga och fiskenät, signerad F W Odelmark, akvarell, 37x52 cm