Virginia Larsson akvarell
2014-11-08
276173
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARSSON, Virginia (1844-1893): Motiv med Riddarholmen, signerad och daterad VL 1869, akvarell, 16x19 cm