Carl Johan de Geer oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

23 000 SEK

DE GEER, Carl Johan (född 1938): "Asplunds hjärna", signerad och daterad Carl Johan De Geer 1999, olja på pannå, 96x166 cm

276151

2014-11-13