Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

WIGERT Hans (född 1932): "Skogsulven", signerad och daterad à tergo Hans Wigert Grundsunda 1982, olja på duk, 54x54 cm
Utställning:
John Bauer-utställningen, Millesgården, Lidingö 1993-1994

276134

2014-11-13