Oidentifierad konstnär tuschlavering
2014-11-08
276129
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets första hälft, mansfigur, tuschlavering, signerad Eug D?, 7x7 cm