Ulla Fries etsning
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FRIES, Ulla (född 1946): "Jordmodem", signerad och daterad Ulla Fries -77, 34/90, etsning, ca 49x20 cm
Kuntoraportti
276116
Päivämäärä:
2014-11-08