Eva Hallström oljemålning
2014-11-08
276115
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HALLSTRÖM, Eva (född 1942): Komposition, monogramsignerad EH, olja på duk, ca 61x50 cm