Takkrona
2014-11-07
276093
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
TAKKRONA, 1900-talets början, 3 armar, stomme i mässing, elektrifierad, höjd ca 86 cm, medföljer kupor med prismor
Proveniens: Wifsta herrgård