Carl Fredrik Reuterswärd blandteknik

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Caspar David Friedrich", signerad och daterad Carl Fredrik Reuterswärd 1992, blandteknik, bladmått 65x48 cm

276076

2014-11-13