Sybord 1800-talets slut
2014-11-07
276048
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SYBORD, 1800-talets slut, intarsiadekor, fanérat i mahogny, höjd ca 75, 59x46 cm
Fanérbortfall, fanérskador