Peter Dahl akvarell

Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, akvarell på papper, signerad Peter Dahl, 49x70 cm

275994

2014-11-13