Spegellampetter
2014-11-07
275984
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SPEGELLAMPETTER, 1 par, "Regnaholm", Ikeas 1700-talsserie, förgyllda, höjd 58 cm
Smärre slitage