Serveringsvagn Fritz Haller & Paul Schärer

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, Fritz Haller & Paul Schärer för USM Haller Tyskland, 1900-talets andra hälft, rödlackerad plåt och förkromat stål, höjd 63, 72x52 cm

Slitage

275966

2014-11-13