Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
POTPURRIURNA, metall, Japan, 1900-tal, emaljdekor i relief, locket med genombruten dekor, höjd ca 23 cm
Lockknopp saknas, slitage.
275965
2014-11-08