Ljusstakar empirestil
2014-11-07
275949
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 1800-talets slut, förgylld brons, höjd 30 cm