Angelica Wiik färglitografi m glitter
2014-11-07
275883
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WIIK, Angelica (född 1960): Promenad, signerad Angelica Wiik, 84/260, färglitografi med glitter, bladmått ca 59x43 cm