Orientmatta
2014-11-12
275834
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA, Kashan, ca 359x248 cm
Proveniens: Wifsta Herrgård.
Ställvis hårdare slitage