Flossamatta
2014-11-07
275823
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, 1900-talets första hälft, flossa, en kant med fransar, en kant med senare langettering, 200x142 cm
iMindre slitage