Bengt Lindström färglitografier
2014-11-07
275804
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008):(2) Figurkompositioner, signerade Lindström, EA, färglitografier, 32x22 resp 23x27 cm, samramade, med dedikationer