Kyrkostakar 1800-tal
2014-11-07
275798
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KYRKOSTAKAR, 1 par, 1800-tal, barockstil, träskuren dekor, delvis förgyllda, höjd ca 73 cm,
Proveniens: Wifsta herrgård.
Slitage. äldre lagningar