Reinhold Ljunggren färglitografi
2014-11-07
275796
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Diana, signerad R Ljunggren, 225/350, färglitografi, ca 27x37,5 cm