Roberto Matta färglitografi
2014-11-07
275790
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad, 96/100, färglitografi, 48x61 cm