Bordslampa
2014-11-06
275779
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing, skärm i grönt, total höjd 70 cm
Bruksslitage, skador. Solblekt skärm.