Esaias Thorén färglitografi
2014-11-07
275769
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -77, 349/360, färglitografi, 38x46 cm