Carl Larsson etsning
2014-11-07
275763
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARSSON, Carl (1853-1919): Suzanne och Gunlög, etsning, signerad CL, 24,6x17,6 cm
Gulnad