Sven erixson färglitografi
2014-11-07
275752
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXSON, Sven X-et (1899-1970): Månskenslandskap, signerad X-et, 38/260, färglitografi,46x34 cm