Erik Olson färglitografi
2014-11-07
275743
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSON, Erik (1901-1986): Surrealistisk komposition, signerad och daterad 1976, färglitografi, 35x55 cm