Konsolbord 1800-tal
2014-11-06
275741
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KONSOLBORD, 1800-tal, empirestil, skiva med imitationsmåleri, bronserad och delvis förgylld dekor, höjd ca 73 cm,
Proveniens: Wifsta herrgård.
Slitage, spår av orangrepp