Bertil Bull Hedlund blandteknik
2014-11-09
275734
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HEDLUND, Bertil Bull (1893-1950): Tröst, signerad och daterad B Bull Hedlund 1932, blandteknik, 44x31 cm
Rispa