Arne Tengblad oljemålning

Arne Tengblad oljemålning
Arne Tengblad oljemålning
Arne Tengblad oljemålning
Arne Tengblad oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

TENGBLAD, Arne (född 1927): Komposition, signerad och daterad Arne Tengblad 86, olja på pannå, 137x150 cm

Bruksslitage

275706

2014-11-13