Lennart Aschenbrenner oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

ASCHENBRENNER Lennart (född 1943): "Vanitas", signerad och daterad Aschenbrenner -88, olja på duk, ca 190x145 cm

Färgbortfall, tryckskador

275674

2014-11-13