Bokhyllesektioner Mogens Koch

Bokhyllesektioner Mogens Koch
Bokhyllesektioner Mogens Koch
Bokhyllesektioner Mogens Koch
Bokhyllesektioner Mogens Koch
Bokhyllesektioner Mogens Koch
Bokhyllesektioner Mogens Koch

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

BOKHYLLESEKTIONER, 3 st, Mogens Koch, Rud Rasmussen, Danmark, formgivna 1928, i produktion sedan 1932, alm, en skåpdel, två hyllsektioone, skyltmärkta RUD.RASMUSSENS SNEDKERIER KØBENHAVN DENMARK, skåpen höjd 75, 76 x 35 cm, total höjd ca228, 228x33 cm

En nyckel medföljer, något, blekt, mindre slitage och repor

275657

2014-11-13