Erik Tidstrand bordslampa 1930-tal
2014-11-23
275634
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERIK TIDSTRAND, bordslampa, Nordiska Kompaniet 1930-tal, förkromad metall, orangeröd lackering, höjd 20 cm, smärre slitage