Harald Wiberg olja
2014-11-06
275618
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
WIBERG, Harald (1908-1986): Rådjur, signerad och daterad 1958, olja på pannå, 21,5x26 cm