Sven Erixon akvarell
2014-11-06
275602
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Färgglad exteriör, signerad Sven Erixon, akvarell, ca 32,5x40 cm