Syskrin Kina 18/1900-tal
2014-11-06
275568
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SYSKRIN, lackarbete, Kina, 18/1900-tal, målad dekor i guld på röd lack, trä, fackinredning, diameter ca 40 cm
Träsprickor, slitage, färgbortfall.