Karl axel Pehrson färglitografi
2014-11-06
275526
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (född 1921): Exotiska växter och djur, signerad K. A. Pehrson -86, HC XXXVI/XL, färglitografi, ca 38x46 cm