Anders Widoff oljemålning

Anders Widoff oljemålning
Anders Widoff oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000 SEK

WIDOFF Anders (född 1953): "Högtid", signerad och daterad på baksidan Widoff-90, olja på duk, ca 190x125 cm

275515

2014-11-13