Erik Jerkén oljemålning
2014-11-05
275503
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JERKEN, Erik (1898-1947): Stilleben, signerad o daterad Jérken 1943, olja på duk, 55x38 cm
Smärre krackelyr